Команды 2006 - 2007 г.г. рождения

УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ

МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ м. МАРІУПОЛЯ

 

ПЕРШІСТЬ м. МАРІУПОЛЯ З ФУТБОЛУ  2021 РОКУ

серед юнаків 2006-2007 р.р.народження

 

Учасники змагань:

  1. «Маріуполь» тренер Молдован Д.В. 099 083 64 04, тренер Бояринцев Л.А. 050 588 99 26
  2. «Азовсталь-2006» тренер Чесноков М.М. 098073 20 54
  3. «Портовик» тренер Ткаченко М.О. 067-582-02-99
  4. ДЮСШ м. Бердянськ тренер Шачков В. 095 693 63 60
  5. «Промсервіс» тренер Ляхов П.O. 097 273 24 25
  6. «КДЮСШ - Олімпія» тренер Орлов Д.Г. 067-623-85-53, тренер Цапюк В.В. 096 504 10 86
  7. «Азовсталь-2007» тренер Гусєв В.В. 050 625 43 75

 

 

ПІДСУМКОВА ТАБЛИЦЯ

Першості м. Маріуполя з футболу серед команд 2006-2007 р.н.

сезону 2021 року

станом на 17.06.2021 р.

1 КОЛО

   №

 

Команда

І

В

Н

П

М

О

1

Портовик

 

9

8

1

0

32-1

25

2

Азовсталь – 2006

 

7

5

1

1

27-3

17

3

Азовсталь – 2007

 

11

5

2

4

15-14

17

4

Маріуполь

 

6

4

1

1

21-2

13

5

ДЮСШ м. Бердянськ

 

7

1

1

5

8-24

4

6

КДЮСШ – Олімпія

 

9

1

1

7

10-39

4

7

Промсервис

 

9

1

1

7

5-35

4

 

КАЛЕНДАР ІГОР

 

1 коло

Дата

Час

Ден

Команда господар

  

Команда гість

Стадіон

Прим.

    І тур

1

17.04.

Сб

Азовсталь 2006

     4-2      

Азовсталь 2007

 «Азовсталь»

2

17.04.

Сб

Портовик

     6-0 

КДЮСШ Олімпія

 «Портовик»

3

17.04.

Сб

ДЮСШ Бердянськ

     6-2

Промсервіс

 «Азовець»

ІІ тур

4

21.04.

17.30

Ср

Маріуполь

     0-0

Азовсталь 2006

НТБ кокос

5

24.04.

10.00

Сб

Азовсталь 2007

     0-2

Портовик

 «Азовсталь»

6

24.04.

11.00

Сб

КДЮСШ Олімпія

     2-2

ДЮСШ Бердянськ

 «Азовсталь»

ІІІ тур

7

28.04.

16.30

Ср

Портовик

     2-0

Маріуполь

 «Портовик»

8

30.04.

Пт

ДЮСШ Бердянськ

     0-1

Азовсталь 2007

 «Азовсталь»

9

28.04.

Ср

Промсервіс

     2-0

КДЮСШ Олімпія

 «Азовець»

ІVтур

10

05.05.

Ср

Азовсталь 2006

     0-1

Портовик

 «Азовсталь»

11

05.05.

17.30

Ср

Маріуполь

     7-0

ДЮСШ Бердянськ

НТБ кокос

12

05.05.

Ср

Азовсталь 2007

     0-0

Промсервіс

 «Азовсталь»

V тур

13

12.05.

Ср

ДЮСШ Бердянськ

     0-5

Азовсталь 2006

 «Азовсталь»

14

12.05.

17.30

Ср

Промсервіс

     0-5

Маріуполь

НТБ кокос

15

12.05.

Ср

КДЮСШ Олімпія

     0-3

Азовсталь 2007

 «Азовсталь»

VІ тур

16

19.05.

Ср

Портовик

     4-0

ДЮСШ Бердянськ

 «Портовик»

17

19.05.

Ср

Азовсталь 2006

     8-0

Промсервіс

«Азовсталь»

18

19.05.

Ср

Маріуполь

     7-0

КДЮСШ Олімпія

НТБ кокос

VІІ тур

19

26.05.

Ср

Промсервіс

     0-3

Портовик

 «Азовець»

20

26.05.

Ср

КДЮСШ Олімпія

     0-6

Азовсталь 2006

 «Азовсталь»

21

26.05.

Ср

Азовсталь 2007

     0-2

Маріуполь

 «Азовсталь»

 

 

2 коло

Дата

Час

Ден

Команда господар

               

Команда гість

Стадіон

Прим.

   VІІІ тур

22

08.09.

16.00

Ср

Азовсталь 2007

    0-4   

Азовсталь 2006

 «Азовсталь»

23

11.09.

12.00

Сб

КДЮСШ Олімпія

1-9

Портовик

«Азовсталь»

24

11.09.

10.00

Сб

Промсервіс

 

ДЮСШ Бердянськ

 «Азовець»

ІXтур

25

15.09.

16.30

Ср

Азовсталь 2006

 

Маріуполь

«Азовсталь»

26

15.09.

16.30

Ср

Портовик

 0-0

Азовсталь 2007

«Портовик»

27

18.09.

12.00

Сб

ДЮСШ Бердянськ

 

КДЮСШ Олімпія

 «Азовсталь»

X тур

28

22.09.

17.30

Ср

Маріуполь

 

Портовик

 СК «Іллічівець»

29

22.09.

16.30

Ср

Азовсталь 2007

 3-0

ДЮСШ Бердянськ

 «Азовсталь»

30

25.09.

11.00

Сб

КДЮСШ Олімпія

 6-0

Промсервіс

  «Азовсталь»

XI тур

31

29.09.

16.30

Ср

Портовик

 

Азовсталь 2006

 «Портовик»

32

29.09.

17.30

Ср

ДЮСШ Бердянськ

 

Маріуполь

НТБ кокос

33

29.09.

16.30

Ср

Промсервіс

1-2 

Азовсталь2007

  «Азовець»

XII тур

34

06.10.

16.30

Ср

Азовсталь 2006

 

ДЮСШ Бердянськ

 «Азовсталь»

35

06.10.

17.30

Ср

Маріуполь

 

Промсервіс

НТБ кокос

36

07.10.

16.30

Чт

Азовсталь 2007

4-1 

КДЮСШ Олімпія

 «Азовсталь»

XIII тур

37

02.10.

11.00

Сб

ДЮСШ Бердянськ

 

Портовик

 «Портовик»

38

13.10.

16.30

Ср

Промсервіс

 

Азовсталь 2006

«Азовець»

39

13.10.

17.30

Ср

КДЮСШ Олімпія

 

Маріуполь

СК «Іллічівець»

XIV тур

40

20.10.

16.30

Ср

Портовик

5-0 

Промсервіс

 «Портовик»

41

20.10.

16.30

Ср

Азовсталь 2006

 

КДЮСШ Олімпія

 «Азовсталь»

42

19.10.

17.30

Вт

Маріуполь

 

Азовсталь 2007

НТБ кокос

 

 

Головний суддя                         Калач Володимир Іванович   067 284 32 09