Кубок героїв АТО з футболу розпочався у Запоріжжі

17 вересня, у Запоріжжі, на полі спортивної школи «Металург» розпочалися матчі регулярного чемпіонату з футболу серед команд «Ліги Учасників АТО» на Кубок Героїв АТО осіннього сезону-2016 серед команд групи «Схід». У змаганнях взяли участь учасники АТО із Дніпра, Полтавської області, Маріуполя та Харкова.

У своєму вітальному слові до учасників президент Федерації футболу України Андрій Павелко подякував учасникам змагань за проявлену мужність та оцінив їхній вклад у здобутки українського футболу: «Щиро дякую вам, наші герої, за те, що відстоюєте цілісність та суверенітет України. Саме внаслідок проявленої вами хоробрості та самопожертви у нашій столиці панує мир, завдяки чому УЄФА надав Києву почесне право приймати фінал Ліги чемпіонів у 2018 році!».

В першому матчі турніру «Ворскла-АТО» перемогла маріупольську «Гвардію» з рахунком 2:0. В другому матчі зустрічалися команди «Схід» Військової служби правопорядку та «Дніпро-1». Ця гра переможця не виявила та завершилася нічиєю – 1:1.

Організатором та засновником «Ліги учасників АТО» є громадська спілка «Всеукраїнське Об'єднання учасників АТО «Українці-разом!» за підтримки Федерації футболу України. Таким чином ФФУ реалізує соціальні ініціативи, спрямовані на психологічну реабілітацію військовослужбовців, які боронили цілісність України в зоні бойових дій на Сході нашої держави.

Раніше матчі на Кубок Героїв АТО відбулися також у групах «Південь» (ігри проходять у Миколаєві ), «Центр» (у Вінниці) та серед учасників АТО з міста Києва та Київської області.