Чемпионат Донецкой области по футзалу

РЕГЛАМЕНТ

Чемпіонату Донецької області із футзалу серед аматорських команд
2018\19 р.

 

I. ЦІЛІ ТА ЗАВДАННЯ

 

Чемпіонат області серед аматорських команд із футзалу, (далі – змагання) проводяться з метою:

• подальшого розвитку масового футзалу в області;

• залучення нових команд і гравців в змагання;

• підвищення рівня навчально-тренувального процесу в командах;

• зміцнення здоров'я, всебічного розвитку особистості, що займаються футзалом і організації дозвілля населення;

• подальшого підвищення спортивної майстерності футболістів.

 

 II. Безпека та підготовка місць проведення змагань

 

Підготовка місць проведення змагань повинна відповідати вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 "Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів". Власник спортивних споруд, інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів за місцем проведення змагань у перший день проведення змагань подає до суддівської колегії акт про готовність спортивних споруд до проведення змагань.

Медичне забезпечення змагань проводиться відповідно до «Положення про медичне забезпечення спортивно-масових заходів», затверджене наказом Міністерства охорони здоров`я України від 28.10.2008 №614, з обов`язковою присутністю кваліфікованого лікаря.

Забезпечення безпеки спортсменів при проведенні змагань покладається на Робочу групу, затверджену Виконкомом ГС АФДО.

За технічну підготовленість спортсменів та відповідність спортивному розряду відповідає представник команди, особистий тренер спортсмена та керівник організації, який підписує заявки та відряджає спортсменів на змагання.

 

III. ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

 

Чемпіонат області з футзалу розпочинається 24 листопада  2018 року, а закінчується не пізніше 18 березня  2019 року.

 

IV. КОМАНДИ-УЧАСНИКИ

 

До участі у чемпіонаті області серед аматорських команд з футзалу допускаються збірні команди міст, районів, учбових закладів, та ДЮСШ, які мають дозвіл для участі у змаганнях центральних місцевих та районних лікарень (круга печатка), лікарсько-медичних кабінетів спортивних організацій, обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру.

 

V. КЕРІВНИЦТВО ЗМАГАННЯМИ

 

Загальне керівництво підготовкою  і проведенням змагань здійснюється департаментом з питань фізичної культури,молоді та спорту Донецької облдержадміністрації та Громадською Спілкою «Асоціація футзалу Донецької області». Відповідальність за підготовку та безпосереднє проведення змагань покладається на Громадську спілку «Асоціація футзалу Донецької області» та робочу групу, сформовану Виконкомом ГС АФДО.

 

VI. УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ І ПОРЯДОК ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

 

Чемпіонат проводиться у два кола за системою «Дім-Виїзд».  Команди – учасники чемпіонату діляться на групи за територіальним принципом.

Чемпіонат Донецькій області з футзалу буде представлений командами чотирьох зон: «Північ», «Центр», «Захід»  та  «Південь». До стадії плей-офф потрапляють переможці зон. Пари півфіналістів формуються згідно жеребу. На стадії півфіналів команди грають вдома та на виїзді .Матчі за третє місце та фінал проводяться на одному майданчику в один день.

 

Ігри чемпіонату Донецької області проходять за Правилами Гри у

футзал Редакції 2014/2015 років. Тривалість кожного матчу : два тайми по 25 хвилин «грязного» часу.
 

Місця команд в змаганнях визначаються за найбільшою сумою очок, набраних в усіх зустрічах. За виграш нараховується - 3 очки, за нічию - 1 очко, за програш - 0 очок.

 

  1. 1.  

За перемогу команді нараховується 3 (три) очки, за нічию – 1 (одне) очко, за поразку  очки не нараховуються.

 

  1. 2.  

Місце команди у змаганнях  визначається за такими показниками, отриманими у всіх матчах:

а) більша кількість набраних очок;

б) більша кількість перемог. 

  1. 3.  

При рівності показників, вказаних у п.2 цієї статті, у двох і більше команд, перевагу отримують команди, які в особистих матчах з усіма конкурентами мають кращі показники:

а) більша кількість набраних очок;

б) більша кількість перемог; 

в) краща різниця забитих і пропущених м’ячів.

  1. 4.  

При рівності показників, вказаних у п.3 цієї статті, у двох і більше команд, перевагу отримують команди, які в усіх матчах мають кращі показники:

а) краща різниця забитих і пропущених м’ячів;

б) більша кількість забитих м’ячів;

   в) найменша кількість балів за попередження та вилучення

(попередження – 1 бал, вилучення – 3 бали);

г) за жеребом.

 

VII. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ УЧАСНИКІВ

 

У заявочний лист клубів (команд), які беруть участь у чемпіонаті області серед аматорських команд з футзалу, включається 22 футболісти.

Згідно із пунктом № 3.3 Регламенту чемпіонату Аматорської  футзальної ліги України дозволяється заявляти футболістів які грають у аматорських командах області.

 

VIII. СУДДІВСТВО ТА ІНСПЕКТУВАННЯ ІГОР

 

Суддівство та інспектування змагань здійснюється арбітрами та інспекторами, затвердженими Громадською спілкою «Асоціація футзалу Донецької області».

 

IX. ПОРЯДОК ПОДАННЯ ПРОТЕСТІВ

 

Представник команди, що подає протест, зобов'язаний протягом 20 хвилин після закінчення гри попередити про це арбітра, інспектора та представника іншої команди. Коротке мотивування протесту фіксується арбітром у рапорті, після чого його підписує представник команди. Сам протест, поданий керівником команди, повинен бути представлений в оргкомітет і обласну федерацію футболу протягом доби після закінчення гри.

Арбітр та інспектор матчу у разі подачі протесту (або інших конфліктів, що мають місце в грі) повинен разом з протоколом гри подати до оргкомітету та обласну федерацію пояснювальну записку з даного питання.

Протести на неправильно оформлених або на тих, які не мають право грати гравців, подаються в КДК і розглядаються протягом 3-х днів.

Не приймаються до розгляду протести, якщо вони подані на рішення арбітра, асистентів арбітра за подіями, що мали місце в грі;

- призначення або не призначення штрафних, вільних і шестиметрових ударів;

- визначення виходу м'яча за межі поля і надання права введення м'яча в гру;

- на зараховане або не зарахував взяття воріт;

- попередження або видалення гравців з поля.

 

X. Місця проведення змагань

 

Ігри чемпіонату Донецької області проводяться на майданчиках , затверджених Громадською спілкою «Асоціація футзалу Донецької області».

Приймаюча команда і адміністрація майданчику для проведення гри зобов'язана забезпечити:

- зручність для глядачів;

- не менш двох м'ячів для гри;

- роздягальні для гравців кожної команди з душовими гарячої води;

- кімнату для арбітрів;

- медичне обслуговування змагань;

- у разі необхідності оперативно викликати машину швидкої допомоги;

- роботу радіовузла;

- фруктову (мінеральну) воду або чай для арбітрів і спортсменів;

- забезпечити наряд міліції для охорони громадського порядку до, під час і після матчу;

- лавку для запасних футболістів і тренерів з розміткою технічної зони.

Відповідальність за підготовку майданчика, безпеку глядачів, приїжджої команди, арбітрів та інспекторів - покладається на приймаючу команду.

Забезпечення безпеки під час проведення змагань покладається на    власника спортивних споруд, інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів за місцем проведення змагань. Обов`язкова присутність співробітника поліції.

Для медичного забезпечення змагань залучаються кваліфіковані медичні працівники (присутність медичного працівника на кожній домашній грі – обов`язкова).

 

XI. ФІНАНСОВІ ВИТРАТИ

 

Витрати, пов'язані з участю команд у чемпіонаті (проїзд, розташування, харчування) здійснюються за рахунок організацій, що відряджають.

Витрати щодо оплати харчування арбітрам здійснюється командою – господарем на місці, або перераховуються на рахунок ГС АФДО: ЄДРПОУ 41179000, п/р 26008053614599, Краматорська філія ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», МФО 335548 у розмірі:

 

1  

Арбітр

200,00грн.

 2.

Арбітр

200,00грн.

 

Разом

400,00грн.

 

На матчі,що викликають підвищений турнірний інтерес на груповому етапі,а також ігри серії плей-офф можуть призначатися  спостерігачі арбітражу. Витрати щодо оплати харчування їх харчування складають -150 грн за рахунок команди-господаря.

Кожна команда-учасниця змагань отримує безоплатно від ГС АФДО по два м’ячі.

 

XІІ. НАГОРОДЖЕННЯ

 

Команда-переможець у чемпіонаті нагороджується пам'ятним кубком. Гравці і тренери команди нагороджуються медалями та грамотами.

Команди, що зайняли другі і треті місця, нагороджуються дипломами. Гравці і тренери команд нагороджуються медалями та грамотами.

Кращі гравці команд – учасниць фінальної стадії змагань отримують спеціальні призи.

Придбання призів за рахунок ГС АФДО.

 

XIІІ Заявки

 

Заявки на участь у чемпіонаті подаються на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. (контактна особа – Зубарев Олег Геннадійович- тел.: 050-68231-91,Гісь Микола Миколайович – тел.: 099-052-59-28, Мельников Валентин Павлович – 099-151-33-60)

Зразок заявкового листа додається.

Заявки, які не відповідають встановленій формі або неправильно оформлені не приймаються.

До заявкового листа команда повинна додати ксерокопію першої сторінки паспортів усіх гравців команди.

 

ГРОМАДСЬКА СПІЛКА

«АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»