В «Авангард-Холі» пройшла 12 чергова конференція ГС ФФДО

У вступному слові начальник управління спорту та фізичної культури Донецької обласної державної адміністрації Володимир Мицик підкреслив, що обласна федерація футболу є однією із найбільших в області, а футболом займаються більше як 16 тисяч осіб.

 

У звітному докладі виконавчий директор ГС «ФФДО» Олександр Косевич підкреслив, що головним документом, який скеровує діяльність нашої футбольної спілки є «Програма розвитку масового футболу в Донецькій області на 2017-2020 роки». Хід її виконання регулярно заслуховується на колегії управління спорту та фізичної культури обласної державної адміністрації. Це комплексний документ, який передбачає насамперед розвиток інфраструктури регіону, підготовку кадрів, як тренерських, так арбітрів і футболістів аматорів, а також пропаганду здорового способу життя завдяки спортивно-масовим заходам.

 

Заступник голови ГС «ФФДО» Олег Зубарев детально зупинився на змагальній вертикалі, яка вибудована в діяльності федерації та підбив підсумки сезону 2019 року.

 

Голова колегії арбітрів Олександр Омельченко розповів про кадрове навчання футбольних рефері та взаємодію із УАФ у плані підготовки футбольних арбітрів.

 

Конференція прийняла рішення, що у відповідності до міжнародних норм, назва «Федерація футболу Донецької області» змінюється на «Асоціація футболу Донецької області» та надала доручення відповідальним особам внести зміни до юридичних актів та реєстрів. У роботі конференції взяв участь радник голови УАФ Валентин Латипов.

 

За підсумками футбольного сезону були нагороджені кращі команди, тренери, арбітри та фахівці, які працюють в аматорських та дитячо-юнацьких командах області.

 

Просмотр изображений в онлайн галерее Flickr:
http://ffm.in.ua/novosti/662-v-avangard-kholi-projshla-12-chergova-konferentsiya-gs-ffdo#sigProGalleriaceef5b09a0