Чемпіонат Донецької області на синтетичних майданчиках. «Титан» (Маріуполь)- «літній» чемпіон Донеччини

У головному матчі турніру зійшлися сильніші на нинішній день команди нашої області. Чинний чемпіон Донеччини у змаганнях на синтетиці-лиманський «Локомотив» та чемпіон сезону 2018\19 у приміщеннях маріупольський «Титан». Суперники добре знають один одного, адже ж і минулого року вони грали у фінальному поєдинку. Тоді основний час не виявив переможця ,а у серії пенальті доля посміхнулася «залізничникам».

Вже на 20 секунді поєдинку господарі завдяки влучному пострілу Євгена Панасюка вийшли вперед. Та вели у рахунку вони не довго, бо капітан маріупольців Костянтин Алексєєв через кілька хвилин вдало завершив комбінацію «металургів». Потім маріупольцям вдалося іще раз відзначитися (Віталій Андрухов).Вони впевнено вели гру, і здавалося. здобудуть переконливу перемогу. Та «залізничники» дещо переформатувалися і знайшли у собі сили впевнено протидіяти суперникам. А на початку другої половини зустрічі Володимир Ляльченко чудовим ударом повз голкіпера відновив рівновагу. Господарі багато комбінували і змушували суперників помилятися.Щоправда,наразилися на швидку контратаку,яка,як потім з'ясувалося,стала "золотою". Слід зазначити, що останні сім хвилин гості грали, маючи у пасиві п’ять попереджень. Була гра яка подобалася глядачам-із швидкими атаками, небезпечними ударам по воротах, коли м’яч «облизував» штанги та поперечини ,а впевнена гра голкіперів заслуговувала оплески та овації. На останній секунді гри «Локомотив» отримав право на «ДАББЛ-ПЕНАЛЬТІ». Втім на потужний постріл Олександра Руденка воротар маріупольців Едуард Іванов зреагував. Отже 3:2 перемога «Титану» і титул «літнього» чемпіона Донеччини переїжджає із Лиману до Маріуполя.