Впервые в Мариуполе! 20 апреля на стадионе "Портовик". Новый уникальный турнир!

Новий сезон міжнародного турніру Red Bull Neymar Jr's Five – тепер у Маріуполі!

 

Бразильський футболіст Неймар готується до коронації нового світового чемпіону свого щорічного авторського турніру Red Bull Neymar Jr's Five.

 

Кваліфікації найбільшого у світі міжнародного чемпіонату з футболу у форматі 5х5 знову стартували, і команди з усього світу починають свій шлях від локальних відборів до Фіналу, що відбудеться у липні в Instituto Projeto Neymar Jr у Прая-Гранді, Бразилія. Як завжди, подарунком для переможців стане зустріч з легендарним Неймаром та гра проти талановитого бразильця та його товаришів по команді.


Минулого року понад 125 000 гравців взяли участь у турнірі Red Bull Neymar Jr’s Five.

Серед них – понад 2000 учасників українських відборів. А цього року в Україні пройде ще більше кваліфікацій!

 

Українські відбіркові турніри Red Bull Neymar Jr’s Five пройдуть з 6 квітня по 9 червня у дев’яти містах: Харкові, Львові, Києві, Вінниці, Запоріжжі, Дніпрі, Миколаєві, Одесі, а з цього року і в Маріуполі!

 

Переможці локальних кваліфікацій зустрінуться у Національному фіналі, який визначить найкращу команду України, що отримає квиток на Світовий Фінал у Бразилії!

 

Правила залишаються без змін. Змагатись у чемпіонаті можуть усі бажаючі від аматорів до професіоналів, хлопці та дівчата, віком від 18 до 25 років (у команді також допускаються два гравці, старші 25 років). Формат той же — 10-хвилинний інтенсивний матч 5 на 5, ніяких воротарів, і втрата гравця щоразу, коли суперник забиває гол.

 

Ціль-максимум: ПЕРЕГРАТИ УСІХ!

 

Кваліфікація у Маріуполі пройде 20-го квітня! Щоб заявити свою команду на турнір – зареєструйся на сайті - https://goo.gl/PohFnT

 

Дізнатися про українські відбіркові турніри та правила Red Bull Neymar Jr’s Five, відвідайте веб-сайт http://www.redbullneymarjrsfive.com/!

 

Залишились питання? Звяжись з нами за номером телефону – (073) 173-8910 чи напиши у мессенджери Viber, Telegram, Whatsapp, Messenger.

#redbullneymarjrsfive

 

Про Red Bull Неймар Jr's Five

Red Bull Neymar Jr's Five - це авторський турнір з міні-футболу бразильської зірки Неймара, в якому гравці віком від 18 до 25 років з усіх куточків світу разом віддаються спільній пристрасті: футболу. Це динамічне, технічне і цікаве змагання. Понад 40 країн із 6 континентів проведуть відбіркові турніри, де гравці змагатимуться зі спільною мрією -  пройти шлях від локального відбору до національного фіналу, та здобути квиток на Світовий фінал, який вже вчетверте проходитиме на стадіоні Instituto Projeto Neymar Jr у Прая-Гранді, Бразилія.

 

Про Instituto Projeto Neymar Jr

Локація, де проходить Світовий Фінал Red Bull Neymar Jr's Five, Instituto Projeto Neymar Jr – це приватна, некомерційна організація соціального напрямку, створена гравцем та його сім'ю. Розташована в Jardim Glória, у Прая-Гранді, де Неймар провів значну частину свого дитинства. Інститут площею 8,400 кв.м. є освітнім та спортивним комплексом, який призначений для 2470 дітей з малозабезпечених сімей віком від 7 до 14 років та їх сімей.

 

О заявке команды необходимо, также, сообщать на тел. 067 6245717

 

 

National Final 2018

 

 

 

National winners 2018

 

 

 

Neymar World Final 2018

 

 

 

Neymar at World Final 2018

 

 

 

Neymar

 

 

 

World Final 2018