У Маріуполі проведено футбольний чемпіонат між командами фіскальної служби Донеччини

23 – 24 лютого 2018 року на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу ПАТ «ММК імені Ілліча» у м. Маріуполі проведено футбольний турнір серед команд фіскальної служби Донеччини. За титул чемпіона змагалися 5 команд. Учасниками цьогорічних змагань стали співробітники податкової міліції, фахівці Покровсько-Добропільського управління Головного управління ДФС у Донецькій області, Донецької митниці ДФС та зведені команди інших структурних підрозділів головного управління.

Ігри проходили в цікавій та напруженій боротьбі, характер та боротьба за перемогу були продемонстровані всіма учасниками без винятку, а інтрига щодо призерів зберігалася до останнього.

У підсумку першість здобула команда Донецької митниці ДФС. Срібні нагороди – у збірній команди управління погашення боргу та управління організації роботи Головного управління ДФС у Донецькій області, а бронза дісталася команді податкової міліції Головного управління ДФС у Донецькій області.

Крім того, на прикінці змагань між командами, що зайняли перше та друге місце було розіграно «Супер-кубок» змагань. У цьому двобої з рахунком 3:2 перемогла збірна команда управління погашення боргу та управління організації роботи Головного управління ДФС у Донецькій області.

Голова Федерації футболу Маріуполя Василь Журавльов особисто привітав спортсменів із перемогою та відзначив подяками.

Кубки, нагороди, гарний настрій та фото на згадку – саме так закінчилися ці змагання з футболу. А команда-переможець турніру у квітні цього року буде представляти фіскальну службу області та виборювати перемогу на змаганнях за Кубок Перемоги міста Маріуполь.