Павелко: В Лозанні розглядається справа безпеки всієї України

Президент ФФУ Андрій Павелко прокоментував розгляд справи "Маріуполь – Динамо".

"Голова Бюджетного комітету Верховної Ради України Андрій Павелко, який також є президентом ФФУ, під час візиту в США прокоментував розгляд справи скандального матчу Маріуполь – Динамо, який відбувається сьогодні, 12 лютого, в CAS, повідомляє FootBoom.

"Так звана "маріупольська справа" – це не просто позов клубу до національної федерації на рішення, яке було прийняте відповідними комітетами федерації і Виконкомом ФФУ з дотриманням всіх регламентних норм і юридичних документів – це справа про безпеку всього українського футболу, всієї України".

"Справа про те, чи можна взагалі зараз грати в футбол в нашій країні. Справа про рівноправність уболівальників дивитися гру своєї команди в рідному місті. Я як президент федерації, як громадянин України вважаю, що всі жителі нашої країни повинні знаходитися в рівних умовах".

"Ми не могли піти на поступки одній команді, та ще грубо порушивши Регламент, який був затверджений перед початком чемпіонату усіма учасниками. Якби ми так поступили, це могло спровокувати неконтрольовану ситуацію. Я, як президент ФФУ, до останнього робив все, що в моїх силах і компетенції, щоб матч за участю Динамо в Маріуполі відбувся. Але зараз, коли справа дійшла до міжнародного суду, я не можу залишитися осторонь. Тому я буду брати участь в засіданні. Щоб як безпосередній учасник переговорного процесу допомогти суду прийняти справедливе рішення", – сказав Павелко.

https://football24.ua/ukrayina_tag50819