Список матчів Відкритого Чемпіонату України з футболу серед команд Ліги учасників АТО на Кубок Героїв АТО у 2020 році

Дата

Команда А

Команда Б

Арбітр

Асистент арбітра 1

Асистент арбітра 2

1.

13.06

«ДонОВК» Маріуполь

ФК «Рятувальник»

Маріуполь

Гуляєв

Вячеслав

Баранов

Євген

Грішкін

Максим

2.

14.06

ФК«Волноваха АТО»

Волноваха

ФК«Гвардієць НГУ»

Маріуполь

Криволесов

Дмитро

Гуляєв

Вячеслав

Ахтирцев

Ігор

3.

20.06

ФК «Рятувальник»

Маріуполь

ФК «Гепард  НГУ»

Запоріжжя

Мовчан

Олександр

Гуляєв

Вячеслав

Авліякулов

Шаріббой

4.

20.06

«ДонОВК» Маріуполь

ФК«Волноваха АТО»

Волноваха

Толмачов

Сергій

Баранов

Євген

Ахтирцев

Ігор

5.

21.06

ФК«Гвардієць НГУ»

Маріуполь

ФК «Слов`янськ АТО»

Слов`янськ

Грішкін

Максим

Баранов

Євген

Ахтирцев

Ігор

6.

7.

8.

9.

10.

11.

2019 рік. Турнір по футболу серед команд учасників АТО

 

Дата

День

Час

Команда -господар

Команда- гість

Стадіон

Арбітр

Ас/А  №1

Ас/А  №2

1

14.04

11.00

«ДонОВК» Маріуполь

-

Слобожанщина м.Харків

«Портовик»

Мовчан Олександр

Розумний Віктор

Ханов Олексій

2

14.04

Сб

12.15

«Волноваський РВП» Волноваха

-

Дніпро-АТО м.Дніпро

«Портовик»

Розумний Віктор

Мовчан Олександр

Ханов Олексій

3

14.04

Сб

14.00

Днепр ТЦК Днепр

Патриот Краматорск

«Портовик»

Авліякулов Шаріббой

Армяновський Володимир

Мороз Дмитро

4

14.04

Сб

15.15

«Ветерани АТО» Дніпро

-

«Метеор» Дніпро

«Портовик»

Армяновський Володимир

Авліякулов Шаріббой

Мороз Дмитро

5

30.04

Вт

11.00

«Волноваський РВП» Волноваха

Патриот Краматорск

«Лісотехнічний коледж»

Гуляєв В`ячеслав

Армяновський Володимир

Авліякулов Шаріббой

6

12.05

Вс

12.00

«Волноваський РВП» Волноваха

«Ветерани АТО» Дніпро

«Лісотехнічний коледж»

Мороз Дмитро

Розумний Віктор

Баранов Євген

7

01.06

Сб.

12-00

«ДонОВК» Маріуполь

«Ветерани АТО» Дніпро

«Колос» Урзуф

Бондаренко Віктор

Баранов Євген

Калініченко Олександр

8

09.06

Вс

10-00

«Волноваський РВП» Волноваха

«ДонОВК» Маріуполь

«Лісотехнічний коледж»

Гуляєв В`ячеслав

Засульский Олексій

Ахтирцев Ігор

9

22.06

Сб

14-00

«ДонОВК» Маріуполь

Патриот Краматорск

«Портовик»

Авліякулов Шаріббой

Шульга Олег

Баранов Євген

10

29.06

Сб

19-00

«ДонОВК» Маріуполь

Фк «Полтава АТО» Полтава

«Портовик»

Гуляєв В`ячеслав

Баранов Євген

Ахтирцев Ігор

11

30.06

Вс

10-00

«Волноваський РВП» Волноваха

Фк «Полтава АТО» Полтава

«Лісотехнічний коледж»

Гуляєв В`ячеслав

Баранов Євген

Ахтирцев Ігор

12

13.09

Пт

9-00

«Волноваський РВП» Волноваха

«Метеор» Дніпро

ЗОШ№3 Волноваха

Турський Єгор

Преснухін Олексій

Ахтирцев Ігор

 

 

 

 

2018 рік. Турнір по футболу серед команд учасників АТО

Дата

День

Час

Команда хозяін

 

Команда гість

Стадіон

Арбітр

Ас/А  №1

Ас/А  №2

1

23.06

11.30

«ДонОВК» Маріуполь

-

ГУ НП Дніпро, НПУ

«Олімп»

Гуляєв В’ячеслав

Кузнецов Євген

Хорольський Леонід

2

02.07

Пн

18.00

«ДонОВК» Маріуполь

-

ГУ НП Луганськ м.Северодонец

«Олімп»

Шульга Олег

Гуляєв В’ячеслав

Панченко Артем

3

11.07

Ср

13.00

«ДонОВК» Маріуполь

 

Перша столиця м.Харків

«Олімп»

Шульга Олег

Гуляєв В’ячеслав

Засульський Олексій

4

27.07

Пт

14.00

«ДонОВК» Маріуполь

-

«Схід» НГУ

м.Харків

«Олімп»

Гуляєв В’ячеслав

Панченко Артем

Турський Єгор

5

17.08

Пт

13.00

«ДонОВК» Маріуполь

-

Дніпро-АТО смт Гвардійськ

«Олімп»

Гуляєв В’ячеслав

Панченко Артем

Засульський Олексій

6

08.09

Сб

14.00

«ДонОВК» Маріуполь

-

Запоріжжя

«Олімп»

Армяновський Володимир

Бужин Дмитро

Сандига Олександр

 

 

2017 рік. Турнір по футболу серед команд учасників АТО

Дата

День

Час

Команда хозяін

 

Команда гість

Стадіон

Арбітр

Ас/А  №1

Ас/А  №2

1

28.05

Нд

11.00

«Гвардієць» Маріуполь

-

Національна поліція Дніпро

«Олімп»

Гуляєв В’ячеслав ДЮФЛ

Шульга Олег ДЮФЛ

Преснухін Олексій  U-19

2

04.06

Нд

12.00

«Гвардієць» Маріуполь

-

Ворскла-АТО Полтава

«Олімп»

Гуляєв В’ячеслав ДЮФЛ

Шульга Олег ДЮФЛ

Засульський Олексій

3

25.06

Нд

13.00

«Гвардієць» Маріуполь

 

Метеор Дніпро

«Олімп»

Гуляєв В’ячеслав ДЮФЛ

Кузнєцов Євген

Ченгар Олександр

4

02.07

Нд

10.00

«Гвардієць» Маріуполь

-

Гепард Запоріжжя

«Олімп»

Ченгар Олександр

Гуляєв В’ячеслав ДЮФЛ

Погорелов Артем

 

 

 

2016 рiк. Турнір по футболу серед команд учасників АТО

 

Дата

День

Час

Команда хозяін

 

Команда гість

Стадіон

Арбітр

Ас/А  №1

Ас/А  №2

1

25.09

Нд

14.00

«Гвардієць» Маріуполь

-

ФК   «Схід» Запоріжжя

«Олімп»

Гуляєв В’ячеслав ДЮФЛ

Шульга Олег ДЮФЛ

Панченко Артем ДЮФЛ

2

16.10

Нд

13.00

«Гвардієць» Маріуполь

-

НГУ «Дніпро» в/ч 3021

«Олімп»

Преснухін Олексій     КФК

Мовчан Олександр

Кузнєцов Євген

3

30.10

Нд

13.00

«Гвардієць» Маріуполь

-

ФК «Булат» Харків

«Олімп»

Авліякулов Шаріббой

Шульга Олег

ДЮФЛ

Мовчан Олександр

4

06.11

Нд

13.00

«Гвардієць» Маріуполь

-

«Дніпро-1»

«Олімп»

Преснухін Олексій     КФК

Гуляєв В’ячеслав ДЮФЛ

Мовчан Олександр